1990’lı yılların başında “HANSA-FLEX” markasını bu güzel ülkemize kazandırmak kurucumuz olan Erdoğan YILDIRIMÖZ fikri ile başlamıştır. Ticari ve kıvrak zekası ile bu yatırımın alt yapısını hazırlayıp gereken eğitimleri aldıktan sonra firmamız 1997 yılında Erdoğan & Mevlüt Yıldırımöz tarafından „HANSA-FLEX Hidrolik Hortumları-Erdoğan Yıldırımöz“olarak İskenderun’da Sanayide kendi yerinde faaliyetine başlamıştır.

Bu tarihten beri yeri hiç değişmeyen firmamız ilk günkü hevesi ile devam etmektedir. 2014 yılına kadar şahıs şirketi olarak faaliyet gösterdikten sonra artık firmamızda bayrağın ikinci nesille devir zamanı geldiğini düşünerek şirketimiz Mevlüt Yıldırımöz tarafından şirketleşerek devir alınmıştır. Şu an da üçüncü nesil sağlam adımlar ile ilerlemekte. Eğitim ve alıştırma süreleri sonrasında zamanı geldiğinde onlara da tabii ki bu bayrak devir edilecektir. Onların bu sorumluluğu taşıyabileceklerinden eminiz.

İlklerin firması olarak piyasaya her zaman katkı sağladık. Daha birçok yabancı markalar piyasada bulunamazken biz bugün 60 yıllık geçmişe sahip olan HANSA-FLEX markasını Türkiye’ye getirdik.

1997 yılında başladığımız vizyonumuzu devam ettiriyoruz. Biz HANSA-FLEX Ailesinin bir parçasıyız ve piyasaya her zaman ilklerin firması olarak anılmaya devam edeceğiz.