En iyi hizmeti veriyoruz

Mak Hydro makinelerin ve çalışma koşullarının gereği olan servis hizmetlerini sunmada, üretici firma tavsiyelerini uygulamada, deneyim ve bilgilerini en uygun şekilde kullanarak, satış sonrası hizmetlerde maksimum müşteri memnuniyetini sağlar.

Mak Hydro en son teknolojilerin uygulandığı makinelere her türlü bakım ve tamir hizmetleri verebilmek üzere kadrosundaki elemanları sürekli olarak eğitime tabi tutar ve bilgilerini günceller.

Müşterilerimizin makine ve ekipmanlarında en fazla üretimi en ekonomik şartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satış öncesi ve sonrasında, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir.

Mak Hydro, Müşterileri için bir yatırım aracı olan makinelerin çalıştığı sürece en ekonomik üretim yapması felsefesini benimsemiş olup, bu amaçla daima müşterileriyle işbirliği içinde olmuştur.

Servis Kapsamımız

Deneyimli mühendis kadrosu tarafından yönetilen eğitimli uzman ekibimiz, servis taleplerine en hızlı ve tekniğine uygun cevap verebilmek için, üretici standart ve teknolojisine uygun her türlü revizyon, bakım, arıza, diagnostik ve sistem testlerini garantili olarak yapmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda makine ve ekipmanların bulunduğu her yerde servis ihtiyaçlarını en kısa zamanda giderebilmek için teknisyenlerimiz gerekli tüm ekipman ve test cihazları ile donatılmıştır.

Servislerimizde yapılan revizyon ve tamirat işlemleri ana hatlarıyla aşağıdaki gibidir:

Hidrolik Kaya Kırıcı revizyonları

Hidrolik sistem bileşenlerinin revizyonu (pompa, silindir, valf vb…)

Havalı El Tabancası revizyonları

Hidrolik sistem temizliği

Montaj ve Test

Bakım ve Onarım hizmetlerimizin yanı sıra aşağıdaki servis hizmetlerimizle de müşterilerimizin zor günlerinde yanındayız.

Ekskavatör ve Beko-loderlara Kırıcı Tesisatı

Kırıcı ve Hidrolik Ataşman Montajı

Makine Testleri

Hidrolik Ataşmanlara Bağlantı Braketi İmalatı ve Montajı

Quick Coupling ( Hızlı Bağlantı Ataşmanı) İmalatı ve Montajı