En iyi hizmeti veriyoruz

X-CODE altı haneli alfasayısal kod, hidrolik bağlantı elemanlarının tüm ürün özelliklerini – parmak izi kadar hassas ve bireysel olarak – tanımlar. X-CODE ile benzersiz, sarı etiket hortum hattına açıkça görülebilen ve kalıcı bir şekilde yapıştırılır ve müşterilerimizin dünya çapında tüm HANSA-FLEX şubelerinde yedek parçaları kesin ve net bir şekilde temin etmelerini sağlar . Sadece X-CODE’nuzu ve sitedeki meslektaşlarımıza ne yapacağınızı tam olarak bildiklerini gösterin .

Bu şekilde her bir hortum hattını net bir şekilde tanımlayabilir ve kullanabilirsiniz. HANSA-FLEX tüm önemli bilgilere bir bakışta erişir. Tüm X-CODE’lerinizin genel bir görünümünü hortum yöneticisinde bulabilirsiniz. Örneğin, üretim tarihini ve hizmet ömrünü kolayca sorgulayabilirsiniz. Renkli alarm sembolünün yardımıyla, harekete ihtiyaç olup olmadığını veya her şeyin “yeşil” olup olmadığını hemen görebilirsiniz. Şimdi kaydolun ve hortum hatlarınıza dikkat edin.

Bir tuşa basıldığında kusursuz tanımlama

Bir tuşa basıldığında kusursuz tanımlama

Telefon görüşmeli yedek parçalar

Hızlı teslimat

Talep üzerine müteakip kodlama

Önleyici hortum hattı yönetimi

csm_Textbilder_X_CODE_02_8874b55097 (1)

Yedek parçaya ihtiyacınız varsa, bu X-CODE kullanılarak kolayca ve güvenli bir şekilde tanımlanabilir . Hemen en yakın şubede üretilir ve sadece birkaç saat sonra toplanmaya hazırdır. Talep üzerine, yedek hortum hattını doğrudan müşteriye de – gerekli kalitede, zaman kaybetmeden ve hatalar hariç – teslim edebiliriz.

csm_2014_07_JA_Schlauchmanagement_0056_Retusche_5a9494bc33 (1)

Müşteri portalı ile bağlantılı olarak My. HANSA-FLEX , X-CODE’u müşterilerimizin tüm hortum hatlarını net bir şekilde yönetmeleri için mükemmel bir araç yapar .

My kullanıcıları. HANSA-FLEX , her bir hortum hattının ne kadar süredir kullanıldığını bir bakışta görebilir. Hortum hatları kişisel veri tabanına kaydedilir, sınıflandırılır ve etiketlenir. Örneğin, muayene ve bakım aralıkları önceden planlanabilir.

HANSA-FLEX talep üzerine müşteri için hortum yönetimini üstlenir . Denetim ve bakım randevuları, üretimin durmaması için yerel süreçlere entegre edilir. Önleyici bakım daha verimli planlanamaz.