Artık beklemeyin. Derhal onarın

HANSA-FLEX hidrolik atölyeleri, büyük ve tünel inşaat sahalarını sıkıcı yedek parça tedarikinden bağımsız hale getirir. Makine duruş süreleri en aza indirilir.

Büyük ölçekli ve tünel inşaat sahaları, nadiren uygarlıktan uzak olmayan, zayıf altyapıya sahip yerlerde bulunur. Buraya yeni bir hortum hattı gelene kadar değerli zaman geçti. Bir HANSA-FLEX hidrolik atölye hızlı kullanılabilirliğini artırır. 

Hidrolikte bir yere sıkışırsa, zaten oradadır. Tam donanımlı hidrolik atölyesi, hızlı bir şekilde yedek parça üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Günün her saati, haftanın yedi günü. Makineler çok kısa bir süre içinde tekrar çalışır ve operasyona büyük mali hasar olmadan devam edilebilir. Büyük projelerin ekonomik başarısı için belirleyici bir faktör!

Artık beklemeyin. Derhal onarın

Her dakika önemlidir

Hidrolik bağlantı elemanlarındaki küçük problemler bile büyük şantiyelerde ölümcül zincir reaksiyonlarını tetikleyebilir. Sonra her dakika önemlidir.

Bu nedenle Mak Hydro , yoğun bir şube ağı ve mobil hidrolik servis filosu aracılığıyla zaten müşteriye yakınlık sunan hizmet yelpazesine bir hidrolik atölyeler havuzu ekledi.

Konteynerler genellikle kiralanır ve aşağıdakiler gibi özel ayrıntıları da içerebilen kapsamlı standart ekipmanlara sahiptir: B. Patlama koruması (ATEX) eklenebilir.

Hidrolik atölyesi makine park alanına göre düzenlenmiştir ve hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilir. Hidrolik hortum üretimi için Mak Hydro tarafından özel olarak eğitilmiş müşteri personeli tarafından işletilmektedir . Standardizasyon nedeniyle, personelin farklı yerlerde birkaç hidrolik atölyesi ile çalışması da sorun değil, çünkü aletler ve yedek parçalar her zaman aynı yerdedir.

Buna ek olarak,  Mak Hydro tüm inşaat aşaması boyunca elbette YANINIZDADIR ve malzeme ikmali sağlar.

Her dakika önemlidir

Mak Hydro’nun hidrolik atölyeleri DE endüstriyel şirketlerde sabit kullanımda kendilerini kanıtlıyor. Hortum hatlarının üretimi için tam donanımlı atölyeler olarak, bakım departmanlarının atölyelerini veya destek departmanlarının atölyelerini hızlı numune üretimi ile tamamlarlar.

Mak Hydro , hortum hattı için gerekli tüm bileşenlerle hedefli depolamayı garanti eder. Bu, gerektiğinde hızlı tepki verebileceğiniz anlamına gelir.

Trafik sıkışıklığı veya uzun yolculuklar nedeniyle zaman gecikmeleri güvenli bir şekilde önlenir. Ve müşteri malları sadece depodan çıkardığında öder. 

Temel ekipman (örnek):
20 Metre konteyner, denize dayanıklı, istiflenebilir
R15 - 1 1/4 "(NW 32) veya EN 853 (SN 2 / SAE100 R2 AT) - 2" (NW 50) 'ye kadar hidrolik hortumların montajı için standart olarak donatılmıştır
İç ve dış soyma makinesi (kauçuk tozu yok, yanma mümkün değil)
Her hortum tipi ve nominal boyut için önceden ayarlanmış soyma aletleri (zaman tasarrufu)
1000'den fazla pozisyona sahip açık bir çekmece sisteminde şantiyenin ihtiyaçlarına göre malzeme montajı
Eşya bölmeleri anlaşılması kolay bir şekilde etiketlenmiştir (arama yok, zaman kazandırır)
Çok fazla depolama ve çalışma alanı
Boru depolama tesisi
Hidrolik atölyesinden sorumlu olanlar için kalıcı tavsiye ve destek
Atölye personeliniz için katılım onayını içeren ücretsiz eğitim "Hortum montajı"
Mak Hydro çalışanları tarafından talep üzerine DOLUM servisi
24 saat acil servis, haftanın 7 günü
Mak Hydro hidrolik atölyesi – sahadaki her şey
Büyük şantiyelerde veya endüstride kullanım için tamamen hazırlanan 20 metrelik konteynerler
Mevcut tüm araçlar
Müşteri isteklerine göre hidrolik hortumlar ve parça montajı
İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ortaklık modelleri (kiralama, konsinye)