Biz Kimiz

Şirketimizin Onursal Başkanı Sn. Ali Erdoğan YILDIRIMÖZ’ün ticari zekası, girişimci ruhu ve işlerine verdiği değer sayesinde 1997 yılında faaliyetlerine başladı, Ali Erdoğan YILDIRIMÖZ’ün uzun yıllar verdiği mücadele ve emek sonrasında taşıdığı bayrağı şu anki Yönetim Kurulu Başkanımız Mevlüt YILDIRIMÖZ’e teslim etmiştir.

Ünvanımıza gizlediğimiz harfler ( MAK ), aile şirketimizin jenerasyon geçişlerinde bayrağı taşıyacak kişilerin isimlerinin baş harfleri kullanılarak tasarlanmıştır ( Mevlüt – Ali – Kerem )

Biz Kimiz

Hakkımızda

Mak Hydro 1997 Yılında yerleşik olarak, Liman Kenti iskenderun’da faaliyetlerine başladı.

Alman hidrolik devi HANSA-FLEX’in Ülkemizdeki ilk resmi partner firmasıdır.

Kurulduğu günden bugüne şirketin birinci ve en temel değişmezi olan müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önem sayesinde ilk şubesini 2018 yılında Payas ilçesine ardından ise ikinci şubesini 2021 yılında Osmaniye organize sanayi bölgesinde 500 m² kapalı alana kurarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bölgemiz liman şehri olması sebebi ile üretici firmaların cazibe merkezi haline gelmektedir, Deniz ve Demir yolu taşımacılığıda bölgemiz firmalarını desteklemektedir, Tamda bu noktada işin büyük kısmı bizlere düşmektedir. Firmamız, Denizcilik, Demir yolu ve çelik sektörünün odak noktasına yerleşerek hidrolik ve pnömatik ihtiyaçlarına doğru ürün, kaliteli ürün ve 7/24 hizmet veren Hızlı Mobil Hidrolik Aracımız ile Müşterilerimizin birinci tercih sebebi haline gelmiştir.

Başarımızın sırrı ise tüm personelimizi birer çalışan değil, Aile fertlerimizden birisi olarak görmemizden gelmektedir.